Obchody Święta Policji w Lubartowie - Aktualności - KPP Lubartów

Aktualności

Obchody Święta Policji w Lubartowie

Data publikacji 16.07.2018

Lubartowscy policjanci obchodzili dzisiaj Święto Policji. Podczas uroczystości na sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej, awanse i nagrody otrzymało kilkudziesięciu funkcjonariuszy. W uroczystości wziął udział I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk.

Dzisiaj obchody z okazji Święta Policji rozpoczęły się Mszą Świętą w Bazylice Świętej Anny w Lubartowie. Z uwagi na niesprzyjającą aurę uroczysta zbiórka odbyła się w sali widowiskowej Spółdzielni Mieszkaniowej.

W obchodach uczestniczyli : I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie podinsp. Jerzy Czebreszuk, władze samorządowe, przedstawiciele instytucji współpracujących z Policją, policjanci, pracownicy cywilni oraz zaproszeni goście.

Ten ważny dla całej formacji dzień był okazją do wyrażenia uznania i podziękowania za niezwykle trudną i  odpowiedzialną służbę.

41 funkcjonariuszy awansowało w tym roku na wyższe stopnie. 9 funkcjonariuszy oraz pracownik Policji wyróżnionych zostało nagrodami.

Z okazji święta policjantom i pracownikom cywilnym dziękowano za ich służbę i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków.

E.S.