Podsumowanie akcji „Znicz 2018” na drogach powiatu lubartowskiego - Aktualności - KPP Lubartów

Aktualności

Podsumowanie akcji „Znicz 2018” na drogach powiatu lubartowskiego

Data publikacji 05.11.2018

Od 31 października do 4 listopada policjanci realizowali wzmożone działania w ramach akcji „Znicz 2018”. W tym okresie na drogach powiatu lubartowskiego doszło do 12 kolizji. Funkcjonariusze zatrzymali 5 nietrzeźwych kierujących, 8 osobom zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, w tym 5 za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

W tym roku akcja „Znicz” trwała od 31 października do 4 listopada. Był to czas wytężonej służby policjantów. Funkcjonariusze czuwali nad płynnością ruchu na większości ciągów komunikacyjnych, ale również patrolowali okolice cmentarzy, dbając o mienie i bezpieczeństwo odwiedzających je osób.

Policjanci przeprowadzili szereg kontroli drogowych podczas, których sprawdzali m.in. stan trzeźwości kierujących, prędkość z jaką się poruszali czy też sposób przewożenia pasażerów. W okresie trwania akcji, na drogach powiatu lubartowskiego doszło do 12 kolizji.

Zatrzymano 5 nietrzeźwych kierujących, 8 osobom zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania, w tym 5 za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym.

E.S.